• Vale Servisi

    Mesafeler uzun, trafik yoğun. Vale servisimiz bugünler için var. Bir telefonla vale servisimiz gelsin, yol gözünüzde büyümesin.

  • Oto Kuaför

    Detaylı iç temizlik veya boya yenileme & koruma paketlerimizden biriyle aracınızı sıfırlayın.

  • 2. El Satış

    Doktor'dan değil belki ama araç doktorundan tertemiz, bakımlı ve güvenilir satılık araçlarımız var.

Hizmetlerimiz

Servis

Otomobilinizi servis için Özgenç Oto Bmw servisi'ne getirmek bir zevk. Belki sırf bunun için nedenler bile yaratabilirsiniz. Çünkü alışık olduğunuz servis anlayışından çok farklı bir yaklaşımla karşılaşacaksınız. Müşteri Memnuniyetini ve kaliteyi kendine ilke edinmiş ekibimiz, en son teknolojik sistemleri sizlere yansıtmaktadır. Otomobilinizi yıllarca mükemmel bir durumda tutabilmek için periyodik bakıma ve onarıma ihtiyacı olmaktadır. Birçok işlem ve onarımlarda özel takım ve tanı cihazları gerekmektedir. Yüksek teknolojiye sahip otomobillerin ihtiyaçlarını karşılayabilmek için Özgenç Oto Bmw servisi çeşitli eğitim ve aşamalardan geçen uzman servis personelimiz profesyonel bilgi ve deneyimlerini her türlü servis ihtiyacında size yardımcı olmak için hazırdır. .

2. El Satış

Özgenç oto ekspertiz ve servis hizmetlerini birleştirerek sizin için 2. el araç imkanları sağlıyor. Güvenilir, sorunsuz ve temiz 2. el araçlar için bize ulaşın size seçeneklerimizi sunalım.

Oto Kuaför

Detaylı İç Temizlik
Otomobillerin iç kısımları zamanla kirlenir, tozlanır ve lekelenir. Hoş olmayan görüntüler ortaya çıkar. Ayrıca bu kirlilik direkt olarak sağlığınızı da tehdit eder.Özgenç Otomotiv bmw servisi otomobil iç mekanının en detay noktaları, tavandan tabana ve bagaja kadar temizleyerek size hijyenik bir ortam sağlar. Leke ve kirler, özel Araç İç Temizleme, Leke Çözücü, Kir Temizleme ürünleri profesyonel yöntemlerle temizlenir. Bu işlemde aracın tüm iç aksamı yani tavan döşemesi, koltuklar, kapı döşemeleri, ön ve orta konsol ve halıları detaylı bir şekilde temizlenir. Bu temizlik sonrasında aracın orjinal görüntüsü sağlanmaya çalışılır.
Motor Dış Koruma
Özgenç Otomotiv bmw servisi aracınızın motor bölümünündeki, yağ,pas ve bilumum dış etkenlerle meydana gelen çamur ve benzeri pislikleri özel kimyasal maddeler kullanmak suretiyle aracınızın motorunu adeta yenilenmiş gibi bulacaksınız.
Boya Koruma
Günümüz tabiat şartları ve hava kirliliği, Boya Korumanın önemini daha da arttırmaktadır. Bir aracın boyası dışarıdan gelen etkilerle bir süre sonra çizilmeye ve orijinal parlaklığını kaybetmeye başlar.Bu etkenler sizi rahatsız ediyorsa çözümü Özgenç Bmw Servisinde.

Ekspertiz

Otoeksper sistemine dahil olan her otomobil, motorundan kaportasına kadar titiz bir ekspertiz işleminden geçirilir ve sonuçları müşteriyle paylaşılır. Özgenç Otomotiv Uzman ve deneyimli ekspertiz uzmanları ile hizmetinizde.

Kiralık Araç

Aracınız atölyedeyken sizin bir araca mı ihtiyacınız var? Bir BMW'ye binmenin hayali ile yaşıyorsunuz? Gelin bugün kiralık araç filomuzdan bir araç temin edelim, size keyfini sürmek kalsın.

Anlaşmalı Sigortalar